2012
1.5. Lysá nad Labem:
Handicap , rovina V - 1300 m, 4letí a starší
Calabrie (ž. Vendula Korečková) 3. místo
21.4. Brno:
Cena Tesydo, s.r.o, rovina IV - 1400 m, 4letí a starší
Andalouse (žk. Peter Hodáň) 10. místo
Calabrie (ž. Vendula Korečková) 5. místo
Cena pana Ing. Stanislava Chudáčka, rovina IV - 2600 m, 4letí a starší
Oder (ž. Vendula Korečková) 10. místo
Jarní moravská míle - Cena Lokotrans, s.r.o., rovina III - 1600 m, 4letí a starší
Light Footed (ž. Milan Zatloukal) 10. místo
Celkový přehled za rok 2011
Typ dostihu |
Startů |
1. místo |
2. místo |
3. místo |
4. místo |
5. místo |
Rovina: |
51 |
3 |
6 |
5 |
5 |
8 |
Steeplechase: |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
Celkem | 54 | 6 |
6 |
6 |
5 |
8 |
2011
15.10. Most:
Cena Volvo Homolka, rovina V - 1600 m, 3letí a starší
Sharbecca (ž. Vendula Korečková) 12. místo
Cena společnosti Českomoravský beton, rovina IV - 2000 m, 3letí a starší
Qompresor (ž. Vendula Korečková) 8. místo
8.10. Pardubice:
Cena ENERGYS - dostih amatérů, rovina IV - 1900 m, 3letí a starší
Calabrie (am. Petra Hrubá) 8. místo
Cena Wrbna Racing, rovina IV - 1100 m, 3letí a starší
Andalouse (am. Peter Hodáň) 4. místo
28.9. Tochovice:
Cana stáje Monika Agro-P, rovina III - 1750 m, 3letí a starší
Barletta (ž. Vendula Korečková) 5. místo
Cena stáje Quartis-Zámecký Vrch, rovina V - 1750m, 3letí a starší
Sharbecca (ž. Vendula Korečková) 3. místo
24.9. Brno:
Cena firmy Komaxit CZ a.s. a SČADJ - Memoriál Zdeňka Kalába (dostih amatérů), rovina IV - 1900 m, 3letí a starší
Calabrie (am. Petra Hrubá) 5. místo
Qompresor (am. Peter Hodáň) 3. místo
17.9. Lysá nad Labem:
Handicap společnosti ALEF NULA, rovina IV - 1600 m, 3letí a starší
Andalouse (ž. Vendula Korečková) 10. místo
Handicap společnosti PRAGIS, rovina V - 1300m ,3letí a starší
Sharbecca (ž. Vendula Korečková) 8. místo
4.9. Kolesa:
Handicap - Cena Penzionu Kolesa, rovina IV - 2200 m, 3letí a starší
Calabrie (ž. Dušan Andrés) 4. místo
Cena jezdecké agentury Anny a Artura Bober (POL), Steeplechase crosscountry IV - 3800 m, 5letí a starší
Hofrat (ž. Luboš Urbánek) pád jezdce
3.9. Netolice:
Cena Vertico, s.r.o. a Lesostavby Třeboň, rovina V - 1600 m, 3letí a starší
Sharbecca (ž. Vendula Korečková) 1. místo
Cana hotelu Meran, rovina IV - 1200 m, 3letí a starší
Wirtena (ž. Martin Pišl) 5. místo
Cena Čevak, a.s., - dostih žáků, rovina IV - 1800m, 3letí a starší
Barletta (žk. Tomáš Vodrážka) 2. místo
21.8. Mimoň:
Cena Libereckého kraje, Steeplechase IV - 4400 m, 5letí a starší
Hofrat (ž. Luboš Urbánek) 3. místo
Cena Autoservisu Škarpa a elektro HITO, rovina V - 2000 m, 3letí a starší
Calabrie (ž. Martin Pišl) 3. místo
Cana zahradnictví Mijana, rovina V - 1400 m, 3letí a starší
Wirtena (ž. Martin Pišl) 7. místo
20.8. Mimoň:
Cena spolešnosti Syner s.r.o., rovina IV - 2000 m, 3letí a starší
Barletta (ž. Vendula Korečková) 1. místo
Cena Farmy Solany s.r.o., rovina IV - 2600m, 3letí a starší
Qompresor (ž. Vendula Korečková) 5. místo
31.7. Karlovy Vary:
Cena společnosti SLOT GAME, a.s., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (žk. Martin Laube) 7. místo
Cena společnosti Car Point Karlovy Vary, o.z., rovina IV - 2400m, 3letí a starší
Qompresor (ž. Jiří Chaloupka) 10. místo
30.7. Benešov:
Cena Sdružení českých amatérských dostihových jezdců, rovina V - 2000 m, 3letí a starší
Calabrie (am. Petra Hrubá) 3. místo
Handicap firmy Petr Šach, stavební s.r.o., rovina IV - 2000 m, 3letí a starší
Barletta (ž. Vendula Korečková) 1. místo
Cana stáje Sokrates, rovina IV - 1300 m, 3letí a starší
Wirtena (ž. Dušan Andrés) 10. místo
17.7. Kolesa:
Cena přátel jezdeckého spolku Kolesa, rovina V - 1600 m, 3letí a starší
Sharbecca (ž. Vendula Korečková) neodstartovala
16.7. Karlovy Vary:
Handicap - Cena společností Lokotrans, s.r.o. a Feramo Model Brno, s.r.o., rovina V - 1400 m, 3letí a starší
Wirtena (Ingrid Koplíková) neodstartovala
10.7. Slušovice:
Cena TVD - divize Lisování technické pryže, rovina IV - 2400 m, 3letí a starší
Qompresor (ž. Jaromír Šafář 2) 5. místo
Cena TVD - divize Výroba rozvaděčových skříní, rovina IV - 1600 m, 3letí a starší
Andalouse (žk. Martin Laube) 2. místo
9.7. Most:
Červencová cena, rovina V - 1200 m, 3letí a starší
Barletta (žk. Martin Laube) 5. místo
Calabrie (ž. Milan Zatloukal) 10. místo
6.7. Lysá nad Labem:
Handicap společnosti SKI-SOFT, rovina V - 1300 m, 3letí a starší
Wirtena (ž. Václav Janáček) 2. místo
25.6. Brno:
Cena pořadatele TJ Brno Dvorska, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (am. Peter Hodáň) 4. místo
Cena stáje Quartis a Zámecký vrch, rovina IV - 1900 m, 3letí a starší
Qompresor (am. Peter Hodáň) pád jezdce
Cena TSD Brno -SMS s.r.o., rovina IV - 2200 m, 3letí a starší
Oder (am. Petra Hrubá) 5. místo
19.6. Karlovy Vary:
Dostih společnosti Tor Cheb, spol. s r.o..., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Calabrie (žk. Martin Laube) 5. místo
Dostih společnosti Realistic, a.s., rovina V - 2000 m, 3letí a starší
Barletta (Jan Verner) 3. místo
18.6. Slušovice:
Cena dostihové dráhy Slušovice, rovina IV - 1100 m, 3letí a starší
Andalouse (am. Peter Hodáň) 4. místo
Cena krajského úřadu Zlínského kraje, rovina III - 2200 m, 3letí a starší
Sharbecca (ž. Jaromír Šafář 2) 8. místo
5.6. Chuchle:
Cena Louise Blériota, rovina III - 1815 m, 4letí a starší
Wirtena (Ingrid Koplíková) 10. místo
4.6. Most:
Cena Okresní hospodářské komory v Mostě, rovina III - 2200 m, 3letí a starší
Barletta (Ingrid Koplíková) 12. místo
Cena Hipodromu Most, Steeplechase IV - 3300 m, 4letí a starší
Hofrat (Lukáš Sloup) zadržen
22.5. Chuchle:
Cena 1. ročníku Ladies Cupu, rovina III - 1200 m, 3letí a starší
Wirtena (žk. Martin Laube) 6. místo
Barletta (Ingrid Koplíková) 7. místo
Cena Office Depot, rovina III - 1800 m, 3letí a starší
Sharbecca (ž. Vendula Korečková) 14. místo
15.5. Chuchle:
Cena Primo - Josef Chejn, spol. s r.o., rovina IV - 1800 m, 3letí a starší
Qompresor (ž. Jaromír Šafář 2) 14. místo
Cena DUX- Josef Chejn, spol. s r.o., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (Jan Verner) 7. místo
1.5. Lysá nad Labem:
Handicap společnosti Rental.CZ, rovina V - 1400 m, 3letí a starší
Calabrie (ž. Milan Zatloukal) 4. místo
Cena společnosti Kanadské sruby Tábor, rovina IV - 2400 m, 4letí a starší
Oder (am. Petra Hrubá) 7. místo
30.4. Karlovy Vary:
Dostih společnosti Dekweiss - Dekweiss Rennen, rovina V - 1400 m, 4letí a starší
Lindgren (Tomáš Vraj) 2. místo
Arrows Pepe (am. Petra Hrubá) 7. místo
Dostih ORDER OF INNOCENCE - ORDER OF INNOCENCE Rennen, rovina IV - 2000 m, 4letí a starší
Qompresor (Tomáš Vraj) 7. místo
23.4. Brno:
Cena pořadatele - Memoriál Jiřího Císaře, rovina IV - 1000 m, 4letí a starší
Calabrie (am. Peter Hodáň) 2. místo
Cena letiště Brno, a.s., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (am. Peter Hodáň) 2. místo
Celkový přehled za rok 2010
Typ dostihu |
Startů |
1. místo |
2. místo |
3. místo |
4. místo |
5. místo |
Rovina: |
41 |
0 |
4 |
5 |
2 |
8 |
Steeplechase: |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
Celkem: |
44 |
0 |
4 |
6 |
2 |
8 |
2010
16.10. Most:
Cena města Bílina, rovina IV - 2000 m, 3letí a starší
Qompresor (ž. Jiří Chaloupka) 5. místo
Cena na viděnou v roce 2011 živé ploty, stch IV - 3300 m, 4letí a starší
Hofrat (Lukáš Sloup) 3. místo
9.10. Pardubice:
Cena SČADJ, rovina IV - 1900 m, 3letí a starší
Oder (am. Petra Hrubá) 9. místo
Cena S & CH Trade CZ, s.r.o., rovina IV - 1100 m, 3letí a starší
Andalouse (ž. Václav Janáček) 7. místo
2.10. Lysá nad Labem:
Handicap společnosti PRAGIS, rovina V - 1700 m, 3letí a starší
Calabrie (ž. Milan Zatloukal) 5. místo
25.9. Brno:
Cena firmy Autodoprava - spedice Jiří Vlk, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (am. Peter Hodáň) 3. místo
Cena firem Komaxit CZ s.r.o., Jaroslav Žvák a SČADJ - Memoriál Zdeňka Kalába (dostih amatérů), rovina IV - 1900 m, 3letí a starší
Oder (am. Petra Hrubá) 4. místo
Qompresor (am. Peter Hodáň) 2. místo
19.9. Velká Chuchle:
Cena HIPPOSPOLU, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (žk. Martin Piruch) 9. místo
Arrows Pepe (žk. Marian Kolčava) 10. místo
18.9. Lysá nad Labem:
Cena společnosti IKON, rovina IV - 2200 m, 3letí a starší
Oder (ž. Jiří Chaloupka) 8. místo
Calabrie (ž. Václav Janáček) 4. místo
12.9. Velká Chuchle:
Cena Společnosti Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s., rovina IV - 1200 m, 3letí a starší
Andalouse (Ingrid Koplíková) 7. místo
Cena společnosti CK Constant, spol. s r.o., rovina IV - 2200 m, 3letí a starší
Qompresor (ž. Jiří Chaloupka) 7. místo
11.9. Pardubice:
Cena Nakladatelství Olympia a.s., Stcc IV - 4000 m, 5letí a starší
Hofrat (Rostislav Benš) 7. místo
5.9. Velká Chuchle:
Cena SWING, rovina IV - 1800 m, 3letí a starší
Arrows Pepe (am. Jaroslav Fabris 2) 12. místo
22.8. Mimoň:
Cena Libereckého kraje, rovina IV - 2000 m, 3letí a starší
Arrows Pepe (Vendula Korečková) 11. místo
Cena Prominentu, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (Ingrid Koplíková) 5. místo
14.8. Kolesa:
Cena firmy Jaroslav Jiráň Hlavečník, rovina V - 1600 m, 3letí a starší
Calabrie (žk. Ondřej Velek) 5. místo
1.8. Karlovy Vary:
Cena společnosti Sokolovská uhelná, a.s., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Calabrie (Vendula Korečková) 5. místo
Cena společnosti Prefa Beton Cheb, spol. s.r.o., rovina IV - 2400 m, 3letí a starší
Qompresor (Tomáš Vraj) 6. místo
31.7. Benešov:
Dostih amatérů společnosti stavební Petr Hrma, rovina IV - 2000 m, 3letí a starší
Oder (am. Petra Hrubá) 6. místo
Handicap VOSA-MVS, s.r.o., stavební a obchodní firma Bystřice , rovina IV - 1300 m, 3letí a starší
Andalouse (Tomáš Vraj) 9. místo
18.7. Karlovy Vary:
Cena společnosti NEW WAVE 2002, a.s., rovina V - 1400 m, 3letí a starší
Lindgren (Tomáš Vraj) 5. místo
Cena společnosti Realistic, a.s., rovina IV - 2000 m, 3letí a starší
Qompresor (Tomáš Vraj) 2. místo
17.7. Brno:
Cena firmy Mikrop Čebín a.s., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (am. Peter Hodáň) 3. místo
11.7. Benešov:
Cena stavební firmy Petr Šach - dostih amatérů, rovina IV - 2000 m, 3letí a starší
Arrows Pepe (am. Peter Hodáň) 4. místo
Oder (am. Petra Hrubá) 5. místo
Cena VOSA-MVS, s.r.o. , rovina IV - 1300 m, 4letí a starší
Andalouse (am. Peter Hodáň) 2. místo
Calabrie (Vendula Korečková) 3. místo
6.7. Lysá nad Labem:
Handicap společnosti Karel Hradec-Zemní práce, rovina V - 1000 m, 3letí a starší
Godera (am Petra Hrubá) 9. místo
Proutěné překážky společnosti MECHANIK, Proutky IV - 3000 m, 4letí a starší
Hofrat (Libor Šimůnek) 7. místo
4.7. Karlovy Vary:
Cena společnosti TENZA a.s., rovina IV - 2400 m, 3letí a starší
Qompresor (ž Radek Koplík 4)) 7. místo
3.7. Slušovice:
Cena nadačního fondu Rozvoj dostihového sportu ve Slušovicích (II. oddělení), rovina IV - 1800 m, 3letí a starší
Oder (am. Martin Piruch) 7. místo
Cena Místní akční skupiny Vizovicko - Slušovicko (hdcp), rovina IV - 1600 m, 3letí a starší
Hieronymus (ž Jaromír Šafář 2) zadržen
20.6. Karlovy Vary:
Cena společnosti TENZA a.s., rovina IV - 2000 m, 3letí a starší
Qompresor (Tomáš Vraj) 3. místo
Cena společnosti HELIOR CZ, a.s., rovina V - 2000 m, 3letí a starší
Lindgren (ž. Jiří Chaloupka) 3. místo
Calabrie (Tomáš Vraj) 6. místo
Cena společnosti KAREL HOLOUBEK - TRADE GROUP a.s., rovina III - 2000 m, 3letí a starší
Arrows Pepe (ž. Jiří Chaloupka) 12. místo
13.6. Velká Chuchle:
Memoriál Miroslava Nového (Cena Hippospolu), rovina IV - 1830 m, 3letí a starší
Lindgren (žk. Markéta Dostalová) 9. místo
Cena náměstkyně primátora Ing. Marie Kousalíkové, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Calabrie (žk. Markéta Dostalová) 5. místo
23.5. Velká Chuchle:
Handicap společnosti Starmon, spol. s.r.o., rovina IV - 1600 m, 3letí a starší
Andalouse (am. Martin Piruch) 10. místo
Calabrie (žk. Tomáš Vraj) 11. místo
1.5. Lysá nad Labem:
Handicap Výstaviště Lysá nad Labem, rovina IV - 2200 m, 4letí a starší
Calabrie (Vendula Korečková) 7. místo
24.4. Karlovy Vary:
Dostih Solte Communications, rovina V - 1400 m, 4letí a starší
Lindgren (ž Václav Janáček) 2. místo
Dostih Niveauconcepts, rovina IV - 2000 m, 4letí a starší
Calabrie (Vendula Korečková) 9. místo
17.4. Lysá nad Labem:
Handicap IRE s.r.o., rovina IV - 1000 m, 4letí a starší
Andalouse (Ingrid Koplíková) 10. místo
Lindgren (ž Jaromír Šafář 2) 11. místo
11.4. Velká Chuchle:
Cena záchranné služby TRANS HOSPITAL, rovina III - 1800 m, 4letí a starší
Calabrie (Ingrid Koplíková) 14. místo
Celkový přehled za rok 2009
Typ dostihu |
Startů |
1. místo |
2. místo |
3. místo |
4. místo |
5. místo |
Rovina: |
29 |
1 |
1 |
2 |
2 |
4 |
Steeplechase: |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
Celkem: |
32 |
1 |
2 |
2 |
2 |
4 |
2009
18.10. Velká Chuchle:
Cena EBF, rovina III - 2215 m, 3letí a starší
Qompresor (ž Radek Koplík 4) 11. místo
18.10. Velká Chuchle:
Cena Dicka Francise, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Godera (ž Jaromír Šafář 2) 8. místo
10.10. Pardubice:
Cena Rakouského spolku amatérských jezdců - OARV, rovina IV - 1900 m, 3letí a starší
Andalouse (am Michaela Fencková) 10. místo
28.9. Tochovice:
Cena firmy KOVOTVAR TVARŮŽEK dostih amatérských jezdců, rovina V - 1100 m, 3letí a starší
Godera (am Petra Hrubá) 6. místo
28.9. Tochovice:
Cena hotelu MERAN, rovina V - 1750 m, 3letí a starší
Lindgren (ž Václav Janáček) 1. místo
27.9. Velká Chuchle:
CENA CORA ÚKLID, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (am Zdeněk Kaláb) 3. místo
19.9. Lysá n. Labem:
Handicap společnosti Karel Hradec-Zemní práce, rovina V - 2400 m, 3letí a starší
Lindgren (ž Josef Bartoš 2) 9. místo
5.9. Most:
Cena společnosti KSB - Pumpy + Armatury, rovina III - 2000 m, 3letí a starší
Qompresor (ž Radek Koplík 4) 9. místo
30.8. Velká Chuchle:
CENA WWW.DOSTIHY.CZ, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (ž Tomáš Lukášek) 13. místo
16.8. Karlovy Vary:
Cena společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s., rovina IV - 2000 m, 3letí a starší
Lindgren (ž Václav Janáček) 3. místo
15.8. Brno:
Cena společnosti Global Expert, rovina V - 1600 m, 3letí a starší
Godera (am Petra Hrubá) 10. místo
2.8. Karlovy Vary:
Cena společnosti TENZA a.s., Steeplechase - cena IV - 3200 m, 4letí a starší
Hofrat (Marcel Novák) 2. místo
1.8. Brno:
Cena společnosti THERMONA s.r.o., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (ž Jaromír Šafář 2) 4. místo
1.8. Brno:
Cena společnosti THERMONA s.r.o., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Godera (am Petra Hrubá) 11. místo
25.7. Most:
Memoriál Ing. Stanislava Čermáka, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Lindgren (ž Tomáš Lukášek) 13. místo
18.7. Benešov:
Handicap Monou - stavební firma Vrchotovy Janovice, rovina IV - 1300 m, 3letí a starší
Andalouse (ž Jaromír Šafář 2) 7. místo
11.7. Most:
Cena Hipodromu Most a.s., rovina IV - 1818 m, 3letí a starší
Lindgren (ž Jan Verner) 2. místo
6.7. Karlovy Vary:
Cena společnosti TENZA a.s., rovina IV, 1600 m, 3letí a starší
Andalouse (ž Jakub Pavlíček) 4. místo
5.7. Karlovy Vary:
Cena společnosti Zdeněk Horák - vodoinstalace, topení, rovina IV, 1400 m, 3letí a starší
Lindgren (ž Radek Koplík 4) 5. místo
28.6. Velká Chuchle:
CENA LUKAVY, rovina III 1000 m, 3letí a starší
Andalouse (ž Radek Koplík 4) 11. místo
7.6. Velká Chuchle:
CENA FRANCES, rovina III 1600 m, 3letí a starší
Andalouse (ž Jaromír Šafář 2) 14. místo
6.6. Most:
Cena reklamní agentury Frrod s. r. o., rovina IV - 1616 m, 3letí a starší
Lindgren (ž Jaromír Šafář 2) 5. místo
6.6. Most:
Cena společnosti Jiří Hasman - výtahy Most a Kostelecký spol. s. r. o., Steeplechase III - 3800 m, 5letí a starší
Hofrat (žk Josef Váňa 3) nedokončil
31.5. Velká Chuchle:
CENA SPOLEČNOSTI STARMON, spol. s. r. o., rovina III - 1400 m, 3letí a starší
Vanát (žk Ondřej Velek) 16. místo
30.5. Benešov:
Handicap Petr Šach stavební, s. r. o., rovina IV - 1300 m, 3letí a starší
Godera (ž Jaromír Šafář 2) 10. místo
17.5. Velká Chuchle:
CENA PROFI AUTO, a. s., rovina IV - 1800 m, 3letí a starší
Lindgren (ž Jaromír Šafář 2) 6. místo
10.5. Velká Chuchle:
CENA SČADJ, rovina IV - 1600 m, 4letí a starší
Godera (am Vladimír Černý) 6. místo
9.5. Most:
Cena Technických služeb města Mostu, Steeplechase III - 3800 m, 5letí a starší
Hofrat (Marcel Novák) padl, nedokončil
2.5. Brno:
JARNÍ MORAVSKÁ MÍLE - CENA HASIČSKÉ VZÁJEMNÉ POJIŠŤOVNY a.s., rovina III - 1600 m, 3letí a starší
Vanát (Michal Kubík) 9. místo
1.5. Lysá n. Labem:
Handicap společnosti AZ Color ČR, rovina V - 1600 m, 4letí a starší
Lindgren (Petr Foret) 8. místo
25.4. Slušovice:
CENA CHANCI (dostih žáků), rovina IV - 1130 m, 3letí a starší
Godera (žk Jan Verner) 5. místo
19.4. Velká Chuchle:
CENA GIFY, rovina IV - 1820 m, 4letí a starší
Lindgren (ž Jaromír Šafář 2) 5. místo